O mnie

Patryk Janczur (freelancer SEO/SXO) z założonymi rękoma na biało-czerwonym tle

Cześć! Nazywam się Patryk Janczur i jestem freelancerem SXO (SEO+UX+CRO)

Niektórzy mówią, że jestem jak strażnik ruchu w Internecie – dbam, aby strony generowały coraz większą widoczność i zyski oraz aby ludzie chętnie do nich wracali.

Jako specjalista od SEO/SXO pracowałem w wielu różnych miejscach: agencjach marketingowych, startupach czy w wewnętrznym zespole międzynarodowej firmy. Prowadziłem projekty z branż takich jak: IT, turystyka, moda, kosmetyki, armatura, elektronika czy wyposażenia biura i domu. Pracowałem zarówno w zespołach polskich, jak i międzynarodowych, optymalizując serwisy na rynku polskim, amerykańskim, angielskim, rynkach DACH czy skandynawskich.

Kiedy nie zajmuję się pozycjonowaniem, lubię próbować nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętności (mam już m.in. dyplom masażysty czy technika rolnika). Czytam książki rozwojowe, eksperymentuję w kuchni oraz interesuję się historią i inwestowaniem. Uwielbiam psy i alpaki. Traktuję życie jako przygodę z domieszką SEO, UX i analityki, a swoimi przemyśleniami dzielę się tutaj na blogu lub na moich social mediach. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii pozycjonowania swojej strony to nie wahaj się i daj znać! 

W swojej pracy kieruję się głównie trzema zasadami:

#1

Transparentność i komunikacja

Bo lubię “dobry kontakt” i uważam, że szczerość oraz zaufanie powinno stanowić podstawę każdej współpracy.

#2

Zorientowanie na ludzi i cel

Jak to w biznesie jest – liczą się wyniki i dane. Mimo to uważam, że należy znaleźć w tym też miejsce na człowieka i jego zdanie, niezależnie kim jest. Jakby nie patrzeć, wszystko co robimy, robimy dla siebie oraz innych.

#3

Przyjazna atmosfera

Bo nie warto dokładać sobie w życiu niepotrzebnych problemów. Lepiej skupić się na wzajemnym zrozumieniu i wspólnym działaniu.

Profesjonalna pomoc w pozycjonowaniu SEO oraz optymalizacji SXO

Zastanawiasz się, jak poprawić widoczność swojego serwisu?
Szukasz przewag konkurencyjnych i usprawnienia swojej strategii SEO/SXO?
A może chcesz sprawdzić, jakie elementy i rozwiązania warto wdrożyć, aby polepszyć doświadczenia użytkowników i podnieść konwersję?

Pozwól, że Ci w tym pomogę! Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO/SXO, a wnioski przedstawiam w formie podsumowania oraz konkretnej listy zadań i pomysłów rozwojowych. Dzięki temu nie musimy tracić czas u i od razu przechodzimy do działania!

Dzięki temu będę w stanie zapoznać się z Twoim serwisem jeszcze przed rozmową i ułatwi nam to później komunikację
Zapisz tutaj wszystkie swoje pytania, cele biznesowe i inne ważne informacje, o których powinienem wiedzieć
Skip to content